استودیو اَشا‌

رستم رشیدی هستم موسس و مدیر مسئول استودیو عکسبرداری و فیلمبرداری اشا .

از سال ۱۳۷۷ بصورت پرتابل کار چاپ و عکسبرداری را شروع کردم . سال ۱۳۸۰ به لطف خدا تونستم استودیو عکاسی خودم را در خیابان جمالزاده شمالی تاسیس کنم . اولش اسممون شهر فیلم بود که شریکم انتخاب کرده بود . ولی بعد از ۲ سال که مستقل شدم اسمشو گذاشتم اشا به معنی پاکی و درستی . هنوزم بعد از سالها با همین اسم و در همون آدرس مشغول بکار هستم .

عکسبرداری و فیلمبرداری مراسم با جدیدترین متد روزهم که تخصص ماست . سالیانه بالای نود برنامه مختلف رو کارگردانی و اجرا کردیم . از مراسم عروسی و تولد بگیر تا همایشها و نمایشگاههای بین المللی .

راستی کار کودک هم میکنیم . هم در فضای باز اختصاصی و هم در فضای آتلیه . اونهایی هم که هنوز تو شکمم مامانشون هستن هم تو آتلیه های بارداریمون عکاسی میکنیم تا بعدا که بزرگ شدن سوپرایز بشن و یک خاطره خوب داشته باشن .

تو این سالها در استودیو اشا کارهای زیادی کردم و شعب خیلی زیادی در زمینه های مختلف زدم .

  • اولیش تاسیس یک مجموعه چاپ روی اجسام در سال ۱۳۸۳ با اسم عکسچاپ بود که در ابتدا فقط چاپ لیون میزدیم ولی الان با گسترش خیلی زیادی که داشته و روی بیش از ۳۰ محصول متنوع مشغول کار هستیم . تازه سایت هم داریم به آدرس akschap.com
  • از افتخارات این استودیو تاسیس شعبه های عکاسی اپراتور لس در سورتمه تهران . پارک  ژوراسیک تهران . موزه دارآباد تهران . باغ کتاب تهران . دریاچه چیتگر. باغ گیاه شناسی تهران و سورتمه قزوین هست که بصورت انحصاری از سال ۹۰ تا ۹۸ مشغول بکار بوده .
  • به خیلیها آموزش هم دادیم و بیش از صدها استارتاپ عکاسی و فیلمبرداری توی مزونها و فروشگاههای مختلف استارت زدیم .
  • عکسبرداری و فیلمبرداری صنعتی برای ساخت بروشور و بیلبورد و کاتالوگ و همچنین عکسهای وبسایتهای مختلف هم داشتیم .

خلاصه که مجموعه ما خیلی زحمت کشیده تا به این نقطه رسیدیم و همشو مدیون حمایتهای شما دوستان هستیم و امیدواریم در سالهای آینده هم همینجور حمایت بشیم و بتونیم تو جاودانه ساختن خاطرات شما سهیم باشیم . بعضی از دیگر فعالیت های استودیو اشا رو در زیر آوردیم:

در سایت عکسچاپ می توانید:

با مراجعه حضوری به استودیو اشا می تونید: